Поиск объявлений

Объявление:
Регион:
Рубрика:

Последние объявления

Ремонт бытовой техники.
Ремонт бытовой техники. Ремонт бытовой техники:холодильников,морозильных камер,стиральных машин,микроволновок...
***
МЕРСЕДЕСЫ НЕ ДОРОГО БЫСТРО АККУРАТНО перевозка груза и 8 пассажиров город Украина
Комфортные и быстроходные Мерседесы Спринтера.Быстро аккуратно в срок перевезем Ваш груз город , меж...
***
Дом продаю или меняю.
Дом 9х12. В Терновском районе. Ул. Полесская. Газ, удобства в доме. Хорошая летняя кухня, хоз. постр...
***
Утерян загранпаспорт и права на имя Глоба К.А.
Утерян загранпаспорт и права на имя Глоба К.А. Прошу вернуть за вознаграждение. Viber +380980226634...
***
BalkonSky - заказать ремонт балкона
BalkonSky - заказать ремонт балкона Вам необходимо провести ремонтные работы на балконе? Тогда стоит обратиться в эту компанию за помощь...

Рассылка объявлений

Статистика

Всего: 529
За сутки: 0

Агросем — аграрна компанія, яка допоможе вирішати основні проблеми з вирощуванням тих або інших культур

Дата создания 21.04.2019   Автор agro

Кабачки та інші подібні культури, як правило, досить легко ростуть. Але, садівники іноді стикаються з труднощами в вирощуванні даних культур. Можливо, посадженні вами рослини перестали рости в середині літа? Або плоди були маленькі або деформовані? А може, ваші рослини просто зав’яли, перш ніж почали зав’язуватись плоди?

Далі назвемо декілька основних причин того, чому ви зіткнулися з проблемами вирощування кабачків.

Основна проблема цукіні – це неправильний вибір сорту.Не всі сорти кабачків вирощуються однаково. Деякі з них є більш продуктивними, ніж інші, а деякі більш стійкі до хвороб і шкідників. Перш за все, вибираючи сорти цукіні для вашого городу, обов'язково шукайте стійкість до хвороб і шкідників, якщо це можливо.

Сорти з високим рівнем природної резистентності найчастіше ростуть швидше і плодоносять краще. «Тигриця», «Зелена машина», «Золота слава Бурпи» і «Жовтий фін» - досить великий вибір, адже це далеко не всі популярні сорти цієї культури.

Одна з найбільших проблем вирощування кабачків - це шкідник, відомий як бурильник для сквоша. Дорослі особи - це денні метелики, які, як правило, чорно-червоні з темними крилами. Вони швидко літають, тому городники досить часто не помічають їх. Однак пошкодження, спричинене їх личинками, важко пропустити.

Личинки вигодовуються всередині головного стовбура рослини, видуваючи його і в результаті викликаючи смерть рослини. Ви побачите розсипчасті, подібні до тирси відходи, зібрані під маленьким отвором у стеблі.

Щоб запобігти свердловинам для сквошу, захистіть нижню частину стебла обгортанням з алюмінієвої фольги або накрийте рослини спеціальною плаваючою кришкою, поки вони не перейдуть у стадію цвітіння, щоб утримувати жіночих особин молі від укладання яєць в стеблах кабачків.

Якщо ви підшукуєте варіант, де можна придбати якісне насіння та добрива, то Агросем – аграрна компанія agrosem.ua, яка вам потрібна.

Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий вибір товарі по доступній ціні. Ви будете приємно здивовані низькими цінами, високою якістю товарів та швидкою доставкою вашого замовлення.

Якщо у вас виникнуть питання або ви не зможете самостійно підібрати необхідний вам товар, то ви можете звернутись за допомогою до наших консультантів. Вони допоможуть вибрати потрібне насіння, добриво чи інструменти, а також приймуть ваше замовлення. Ми будемо раді допомогти вам виростити ваші рослини і отримати гарний врожай.

Джерело: https://agrosem.ua/

Яндекс.Метрика