Поиск объявлений

Объявление:
Регион:
Рубрика:

Последние объявления

Ремонт бытовой техники.
Ремонт бытовой техники. Ремонт бытовой техники:холодильников,морозильных камер,стиральных машин,микроволновок...
***
МЕРСЕДЕСЫ НЕ ДОРОГО БЫСТРО АККУРАТНО перевозка груза и 8 пассажиров город Украина
Комфортные и быстроходные Мерседесы Спринтера.Быстро аккуратно в срок перевезем Ваш груз город , меж...
***
Дом продаю или меняю.
Дом 9х12. В Терновском районе. Ул. Полесская. Газ, удобства в доме. Хорошая летняя кухня, хоз. постр...
***
Утерян загранпаспорт и права на имя Глоба К.А.
Утерян загранпаспорт и права на имя Глоба К.А. Прошу вернуть за вознаграждение. Viber +380980226634...
***
BalkonSky - заказать ремонт балкона
BalkonSky - заказать ремонт балкона Вам необходимо провести ремонтные работы на балконе? Тогда стоит обратиться в эту компанию за помощь...

Рассылка объявлений

Статистика

Всего: 529
За сутки: 0

Як працює ксенонове освітлення

Дата создания 21.04.2019   Автор svet

Ксенонове освітлення в фарах має багато переваг. Такі лампи як правило більш довговічні і світять яскравіше інших видів ламп. Таке яскраве світло обумовлене особливостями будови лампи і принципом її роботи.

Ксенонова лампа складається з двох основних частин - скляної подовженої колби і блоку розпалу. Колбу роблять з міцного скла. Усередині цієї колби знаходиться ще одна маленька колба, яка містить ксенон. Відстань між двома колбами заповнене парами ртуті. Вони містяться в незначній кількості, але все одно таку лампу не рекомендується розбивати. До внутрішньої колбі підходять два контакти: анод і катод. Ці контакти виходять за межі зовнішньої колби, і приєднуються до керамічної або металевої основи колби. Коли по контактам подається струм потужністю 25000 вольт, у внутрішній колбі відбувається хімічна реакція і ксенон починає випромінювати яскраве світло. З часом, коли контакти зношуються, відбувається зміна кольору світіння. Саме тому радять міняти відразу дві ксенонові лампи а не по одній, оскільки різниця в кольорі буде дуже помітною.

Ксенонова лампа сама по собі не буде працювати без блоку розпалу. На контакти в блоці розпалювання надходить струм потужністю 12 Вольт. Потім імпульсний трансформатор, що знаходиться всередині, підвищує потужність струму до 250 В. Далі струм через випрямний діод надходить в конденсатор, де потужність знову збільшується до 400 Вольт. Потім струм надходить в високовольтні котушки, де за допомогою методу індукції напруга збільшується до 25000Вольт. Напруга такої потужності тримається недовго, менше секунди і цього вистачає, щоб змусити ксенон працювати.

Водіям машин, у яких встановлений заводський ксенон, з часом потрібно міняти тільки лампи. Якщо ж встановлено інші лампи, в більшості випадків можна поміняти на ксенонове освітлення. Перед покупкою потрібно дізнатися який тип цоколів ламп вам потрібен, яка колірна температура потрібна вам і який тип блоку розпалювання вам до душі. Щоб заощадити час і гроші краще і лампи, і блок розпалу купувати комплектом. Комплект ксенону потрібно купувати в спеціалізованому авто магазині, щоб випадково не придбати непрацездатну підробку. Як правило ціни на комплект залежать від характеристик його складових. Найкраще вибирати ксенонові лампи в діапазоні 4300 - 5000К, оскільки саме такі показники приємні для людського ока і забезпечують найкращу видимість.

Придбаний комплект можна самому встановити у себе в гаражі, або ж звернутися в автомобільну майстерню. Останній варіант кращий, тому що там фахівці допоможуть відрегулювати потужність і напрямок ксенонового світла, щоб не спровокувати аварійні ситуації на дорогах.

Яндекс.Метрика